Android Cihazlarda En Çok İndirilen 3 İngilizce Öğrenme Programı Nedir?

Dil öğrenmek diğer milletlerle kaynaşmayı sağlayan ve bunun yanı sıra insanlar arasında iletişimi kuvvetlendiren bir unsurdur. Son dönemlerde internet kullanımının her geçen gün artmasıyla insanlar arasında Android veya İos işletim sistemi ile çalışan telefonlar üzerinden tercih edilen dil öğrenme programları birçok şirket tarafından piyasaya sunuldu. Bu yazımızda sizlere Android cihazlarda indirme oranı en yüksek olan 3 dil öğrenme programını ve özelliklerini anlatarak sizin de her gün yabancı dil bilginizi taze tutmanızı sağlayacak en önemli uygulamaları anlatacağız.

Busuu

Son dönemlerin İngilizce öğrenme programları arasında en çok tercih edilen İngilizce Öğrenme Programı olan Busuu, kullanıcılarına birçok avantaj sunuyor. Busuu kullanarak dilini geliştirmek isteyen kişiler istedikleri takdirde A1 seviyesinden istedikleri takdirde ise kısa sınav sonucu ile dil bilgisini tespit ederek İngilizce öğrenmeye başlayabiliyor. Busuu içerisinde, kullanıcılar için hem kelime bilgisini geliştirecek hem de dil bilgisi kısmında kişilerin yetkinlik kazanmasını sağlayacak birçok ders bulunmaktadır.

Busuu üzerinden İngilizce öğrenmeyi tercih edenler diledikleri takdirde bu dil bilgisi konuları için Premium üyelik satın alabilmekte ve İngilizce ‘nin yanı sıra istedikleri diğer dilleri de kurslarına ekleyerek yabancı dil bilgisini geliştirebilmektedir. Busuu kullanarak yabancı dil seviyesini geliştirmek isteyen kullanıcılar İngilizce konuşabilmek ve okuduğunu anlayabilmek için kelime kartlarına erişebilmekte ve program bünyesinde bulunan dinleme, okuma ve telaffuz derslerine katılarak daha fazla yetkinlik kazanabilmektedir.

Duolingo

İngilizce öğrenme programları arasında tercih edilen bir diğer program ise Duolingo ‘dur. Genellikle kelime öğrenmek için çok güzel bir uygulama olan Duolingo aracılığı ile kullanıcılar gramer konularındaki derslere de katılabilmektedir. Biraz daha oyunlaştırılmış bir şekilde İngilizce öğrenebileceğiniz Duolingo üzerinden arkadaşlar edinebilir ve edindiğiniz arkadaşlarınızla muhabbet ederek İngilizce konuşma seviyenizi yükseltebilirsiniz.

Öğretmenler arasında da kullanımı çok yaygın olan Duolingo for schools, öğretmenlerin kendi sınıflarına yönelik gruplar oluşturmasına ve öğrencilerinin bu gruplarda nasıl bir ilerleme kaydettiğini görmesine de yardımcı olmaktadır. Listening, Speaking, Reading ve Writing yetkinliği kazanmanız için yardımcı olacak bu uygulamayı indirerek sizler de yabancı dilinizi geliştirebilirsiniz.

Voscreen

Genellikle günlük hayatta karşılaşabileceğiniz film sahneleri, reklamlar, kısa filmler, şarkılar gibi birçok unsur üzerinden İngilizce öğrenmenize yardımcı olan Voscreen, kişilere belirli sahneler göstererek ne dendiğini anlamasını beklemektedir. Kişilerin İngilizce seviyelerine göre seçilen sahneler ile kullanıcılar hem İngilizce bilgisini güncel tutabilmekte hem de yeni konular üzerinden İngilizce öğrenebilmektedir. Android cihazlarda en çok indirilen 3 İngilizce programı arasında yer alan Voscreen, kişilerin oyunlar sayesinde eğlenerek İngilizce öğrenmesine olanak sağlayan bir yabancı dil öğrenme programıdır. Şimdi sizler de eğlenerek İngilizce öğrenmek istiyorsanız eğer bu 3 programdan birini tercih edebilir ve oyunlar oynayarak İngilizce öğrenebilirsiniz.

Daha fazlasına ingilizce öğrenme programı web sitesi sayfasından ulaşabilirsiniz.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *